Karrier

Miért válassz minket?

A CDSYS Kft.  mára a hazai IT biztonsági rendszerintegráltor piac egyik meghatározó szereplőjévé vált, és az adatszivárgás elleni megoldások terén a magyar piac egyértelmű vezetője.  Célunk a védelmi rendszerek integrálásával és informatikai biztonsági tanácsadással foglalkozó csapatunk folyamatos bővítése és képzése.

Mindemellett hosszú évek óta működtetünk sikeresen gyakornoki programot is, ahol mérnöktanulóink rövid távon nyerhetnek betekintés a szakma rejtelmeibe és juniorként szerezhetnek releváns tapasztalatokat részmunkaidőben,  akár még diploma megszerzése előtt.

Amennyiben nyitott pozícióink felkeltették érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod a hr@cdsys.hu címre!

Mit kínálunk?

podium
idea

Lehetőség a folyamatos fejlődésre

Képzéstámogatás

presentation
punctuality

Szakmai konferenciákon való részvétel

Rugalmas munkaidő

coins
friendship

Versenyképes fizetés és bónusz

Rendszeres csapatépítők

Feladatok:

  • DLP, ATP, Endpoint Protection, Proxy, SMG, Nextgen technológiák implementálása, rendszertámogatás
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, oktatások tartása
  • Gyártókkal való szoros együttműködés

Elvárásaink:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony (IT/villamosmérnöki), vagy diplomás pályakezdő
  • IT biztonsági ismeretek (módszertanok, szabványok, jogszabályok)
  • Rendszerintegrációs, üzemeltetési ismeretek (Windows, Linux)

Amit garantáltan biztosítunk:

  • Szakmai gyakorlati lehetőség
  • Intenzív szakmai fejlődés
  • Senior mentorok
  • Szakmai eseményeken történő részvételi lehetőség
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén jutalom

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol B2 középfok

Előnyt jelent:

  • Az érintett területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Heti minimum óraszám:

  • 20 óra (rugalmas időbeosztással)

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület

Feladatok

  • Biztonsági rendszerek felmérése, implementálása, támogatása, fejlesztése
  • Szakmai ajánlatok, munkatervek, ütemtervek, jelentések készítése
  • „Projektszerű” munkavégzés önállóan vagy csapatban (akár párhuzamosan több projekt)
  • Dokumentációk, szabályzatok, biztonsági rendszertervek készítése
  • Információbiztonsági konzulensi feladatok ellátása
  • Informatikai folyamatok felmérése, vállalatok felkészítésének támogatása megfelelőségi vizsgálatok, auditok stb. előtt
  • Junior tanácsadók szakmai fejlődésének támogatása

Elvárásaink

  • 3-5 év munkatapasztalat az IT biztonsági tanácsadási területen
  • Hálózati ismeretek (TIPC/IP, Routing, Swithing, NAT stb.)
  • DLP projektekben való részvétel
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés, megfelelő gazdaszemlélet
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú hozzáállás

Előnyt jelent

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • NGFW, SIEM, IPS, Proxy technológiákban szerzett tapasztalat
  • Symantec, McAfee, IBM, Paloalto, Trendmicro stb. piacvezető termékek ismerete
  • Integrátori tapasztalat
  • Virtuális környezetek ismerete (VMware, Hyper-V)
  • További információbiztonságot érintő ajánlások, módszertanok ismerete
    (pl. GDPR, ITIL, ISO27001 stb.)
  • Projektalapú működésben szerzett tapasztalat
  • CISA, CISM vagy egyéb releváns nemzetközi IT biztonsági minősítés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (+bónusz)
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatal, motivált csapat
  • Modern és családias munkakörnyezet III. kerületi irodánkban
  • Stabil nagyvállalati ügyfélkör
  • Szakmai fejlődést garantáló magyar és nemzetközi projektek, melyekben kiteljesedhetsz
  • Hazai és nemzetközi oktatásokon való részvételi lehetőség
  • Minősítések megszerzésének támogatása
  • Rendszeres felejthetetlen csapatépítők

Munkavégzés helye